O nás

Společnost UNIregály se zaměřuje na prodej profesionálních regálů do skladů, archivů i domácností, dále vyvíjí univerzální regály do obchodů, tedy komplexní vybavení obchodů i skladů.

Vybavením skladů, archivů a obchodů se zabýváme téměř 20 let. Oblast s regály máme dokonale zvládnutou a jsme v ní profesionálové. Vyrobíme, dodáme a smontujeme regály pro různé použití, od velkých skladů a hypermarketů až po malé prostory, případně domácnosti, sklepy atd.

UNIregály jsou české regály vyvíjené dle norem potřebných pro použití v Evropské unii, do skupiny euro regálů se dále řadí skladové regály italské, vyráběné pod hlavičkou Gruppo metalsistem.

Regály, které vám nabízíme pro vybavení skladů nebo obchodů jsou systémy s jednoduchou manipulací a s velkým rozpětím základních rozměrů.

Základní členění dle konkrétního využití regálů představují:

Hlavní předností našich skladových a obchodních regálů

  • bezšroubová montáž, vysoká stabilita a lehká přestavitelnost regálů
  • regály máme ve velkém množství skladem, termín dodání je tedy většinou do týdne
  • garance nejnižších cen

Montáž regálů je velice snadná, části regálu se zasouvají do sebe bez použití šroubů. Regály jsou velmi stabilní, minimální zátěž na jednu polici je 100 350 kgGarantujeme nejnižší ceny v ČR, v závislosti na objednaném množství regálů poskytujeme množstevní slevy.

Termín dodání regálů
do týdne

Garance nejnižší ceny
na trhu

Žádné šrouby, jen
skládáte

Lehká přestavitelnost polic