Regály do archivů

Naše společnost se na trhu objevuje přes 15 let, a tak jsme dokázali naše regály maximálně přizpůsobit potřebám a požadavkům našich zákazníků. Vždy vám rádi poradíme s výběrem správného typu a velikosti, aby byl maximálně využitý váš archivační prostor. Dbáme na to, aby regály umožňovaly snadný přístup, byly přehledné a jejich rozmístění bezpečné.

Regály do archivů slouží k profesionálnímu skladování a archivaci libovolného zboží nebo dokumentů. Variabilita šíře mezi policemi umožňuje naložit do regálů šanony klasických i netradičních rozměrů. Díky této možnosti se dají archivovat krabice i přepravky libovolných rozměrů. Do regálů se tak dá umístit celá řada materiálu.

Variabilní regálový systém

Vhodnými rozměry jsou hloubky polic 320 nebo 400 mm, a to pro jednostranný přístěnný regál. Ten musí být umístěn u stěny a je přístupný pouze z jedné strany. Jednotlivé regály na sebe mohou libovolně navazovat a vytvářet tak ucelený regálový systém podél stěn.

Pro oboustranný přístěnný regál, přístupný ze dvou stran, který stojí v prostoru, se hodí hloubka polic 600 mm. Základní nosnost na jednu polici je 150 kg. Ta byla navržena tak, aby unesla plně naložené šanony nebo krabice s těžkým obsahem.

Archivační regál

Ukázka regálu do archivu

Výška regálů do archivu je 2 000, 2 500, 3 000 mm. Jako ideální vzdálenost mezi jednotlivými policemi se považuje 350 mm. Je odvozena od základní výšky šanonu a dostatečnému manipulačnímu prostoru. V případě, že budou do regálu ukládané krabice můžeme výšku polic upravit individuálně.

Pro vypočítání ceny nebo případné objednání policových kovových euro regálů, použijte prosím konfigurátor.

Konfigurátor regálu do archivu

regal
Potřebujete PORADIT nebo máte INDIVIDUÁLNÍ požadavky?
+420 777 707 543

Celková cena bez DPH: --- 

Celková cena s DPH: --- Kč

Garantujeme nejnižší ceny v ČR

Fotogalerie

 

Zeptejte se na cokoliv:

+420 777 707 543

Proč regály od nás?

  • Garance nejnižší ceny v ČR
  • Žádné šrouby, jen skládáte
  • Lehká přestavitelnost polic
  • Regály obdržíte do týdne

Termín dodání regálů
do týdne

Garance nejnižší ceny
na trhu

Žádné šrouby, jen
skládáte

Lehká přestavitelnost polic