Regály do obchodu

Již přes 15 let vybavujeme obchody naším univerzálním stavebnicovým systémem, který je vhodný pro všechny typy maloobchodů s různým sortimentem - od potravin, sportovních potřeb, drogerie, textilu, obuvi, elektroniky, hraček až k velkoobchodům jakéhokoliv zaměření. Regálový systém jsme vyvinuli ve spolupráci s našimi zákazníky, kteří výrazně ovlivnili jeho současnou podobu a vzniklo tak ideální vybavení do obchodů.

Univerzální stavebnicový systém

Naše regály spolu dohromady tvoří univerzální stavebnicový systém, který můžete rozšířit o prodejní pulty, regály pro zeleninu, pečivo a další varianty dle konkrétního sortimentu vybavení vašeho obchodu nebo prodejny. Celý systém funguje jako stavebnice s jednoduchou montáží, přestavbou a variabilitou.

Ukázka prodejního regálu

Ukázka prodejního regálu na pečivo

Základní regály se dají doplnit o závěsné háčky, dělítka, vitríny a dalšími jinými doplňky. Díky tomu jde vytvořit unikátní systém, kde bude místo pro zeleninu, pečivo i jiný sortiment. Vše bude mít své místo.

Euro regály do obchodů jsou určené těm, kteří se chystají na vybavení prodejen, ať už v podobě maloobchodu či velkoobchodu. Naše regály najdou uplatnění i v supermarketech. Prostě bez regálů se v obchodě neobejdete.

Prodejní regály

Typy prodejních regálů

Garantujeme nejnižší ceny v ČR!

Vyzkoušejte pro kalkulaci náš konfigurátor. Pro individuální zakázku Vám připravíme nabídku na míru a doporučíme nejvhodnější řešení.

Konfigurátor regály do obchodu

regal
Potřebujete PORADIT nebo máte INDIVIDUÁLNÍ požadavky?
+420 777 707 543

Celková cena bez DPH: --- 

Celková cena s DPH: --- Kč

Garantujeme nejnižší ceny v ČR

Fotogalerie

 

Zeptejte se na cokoliv:

+420 777 707 543

Proč regály od nás?

  • Garance nejnižší ceny v ČR
  • Žádné šrouby, jen skládáte
  • Lehká přestavitelnost polic
  • Regály obdržíte do týdne

Termín dodání regálů
do týdne

Garance nejnižší ceny
na trhu

Žádné šrouby, jen
skládáte

Lehká přestavitelnost polic