Umístěte si regály do skladu

18.12.2015

Při zařizování skladové plochy je těžké předem odhadnout přesnější vývoj a potřeby v následujících obdobích. V rámci rozšiřující se nabídky výroby nebo obchodovaného zboží se tak zvyšují i na nároky skladových prostor.

Ne vždy je možné sklady operativně rozšířit, stavební investice je velmi finančně náročná a mnohdy není ani prostorově realizovatelná. Mnoho firem proto řeší zvýšené potřeby navýšením stávajících řad regálových systémů.

S tímto navýšením je však třeba brát v úvahu bezpečnost práce s úložným systémem, na který je zcela logicky se vzrůstající vahou kladen větší nárok. Snažíme se vycházet vstříc požadavkům našich zákazníků a nalézt co nejvhodnější, nejbezpečnější a ideálně i nejúspornější variantu.

Variabilní rozměry

Pro větší variabilitu využití skladů tedy začínáme dodávat skladové regály s vyššími výškami. Aktuální regály s maximální výškou 3000 mm, jsme rozšířili o regály s výškovou řadou 3 500 mm, 4 000 mm až 5 000 mm.

Pro potřeby větších skladů jsou tyto výšky ideální, kdy úložná plocha se zdvojnásobí s minimálním cenovým nárůstem, oproti variantám patrových skladů. Takto vysoké regály mají dostatečnou nosnost, aby se do nich vešlo až 15 plně naložených polic. Základní problém s potřebou navýšeného úložného prostoru je tedy velmi elegantně a rychle řešitelný.

»zpět do archivu novinek

Termín dodání regálů
do týdne

Garance nejnižší ceny
na trhu

Žádné šrouby, jen
skládáte

Lehká přestavitelnost polic