Výhody regálů na míru - proč je dobré použít konfigurátor regálů

18.12.2015

Regály jsou univerzálním a neodmyslitelným vybavením, kterékoli provozovny, kanceláře, ale i domácnosti. Jednoduchá konstrukce dovoluje snadno skladovat dokumenty, materiál i vystavovat zboží. Umožňuje lehký přístup a přehlednost. Přesto je vhodné dobře uvážit jaký typ a jakou velikost regálů pro konkrétní účel zvolit.

Naše společnost se snaží zpřístupnit velmi kvalitní regály i pro běžnější užití. Není třeba přizpůsobovat vaše potřeby pevně daným velikostem v prodejním katalogu. Zajistíme pro vás regály na míru. Přesně podle vašich potřeb, přesně podle vybavovaného prostoru.

Pro vaši snadnější představu o budoucí podobě regálové stěny jsme připravili on-line konfigurátor.

K čemu konfigurátor použít?

S ním velmi snadno vytvoříte vlastní návrh. Volit je možné nejen šířku a výšku úložného prostoru, ale i hloubku polic a jejich počet. Podle vybraného typu materiálu získáte navíc i okamžitou informaci o konečné ceně.

Věříme, že tento nástroj vám pomůže zefektivnit kapacitu zařizovaného prostoru. V rámci návrhu máte volnou ruku pro práci s členitým prostorem, vytváření příček, uzpůsobení podle druhu využití. Regály můžete libovolně kombinovat, přesto jako celek pak bude celá sestava působit jednotně.

»zpět do archivu novinek

Termín dodání regálů
do týdne

Garance nejnižší ceny
na trhu

Žádné šrouby, jen
skládáte

Lehká přestavitelnost polic