Výhody regálů na míru - proč je dobré použít konfigurátor regálů

18.12.2015

Regály jsou univerzálním a neodmyslitelným vybavením, kterékoli provozovny, kanceláře, ale i domácnosti. Jednoduchá konstrukce dovoluje snadno skladovat dokumenty, materiál i vystavovat zboží. Umožňuje lehký přístup a přehlednost. Přesto je vhodné dobře uvážit jaký typ a jakou velikost regálů pro konkrétní účel zvolit.

Naše společnost se snaží zpřístupnit velmi kvalitní regály i pro běžnější užití. Není třeba přizpůsobovat vaše potřeby pevně daným velikostem v prodejním katalogu. Zajistíme pro vás regály na míru. Přesně podle vašich potřeb, přesně podle vybavovaného prostoru.

Pro vaši snadnější představu o budoucí podobě regálové stěny jsme připravili on-line konfigurátor.

K čemu konfigurátor použít?

S ním velmi snadno vytvoříte vlastní návrh. Volit je možné nejen šířku a výšku úložného prostoru, ale i hloubku polic a jejich počet. Podle vybraného typu materiálu získáte navíc i okamžitou informaci o konečné ceně.

Věříme, že tento nástroj vám pomůže zefektivnit kapacitu zařizovaného prostoru. V rámci návrhu máte volnou ruku pro práci s členitým prostorem, vytváření příček, uzpůsobení podle druhu využití. Regály můžete libovolně kombinovat, přesto jako celek pak bude celá sestava působit jednotně.

Vyzkoušejte jeden z našich konfigurátorů

Konfigurátor regálů do obchodů

regal
Potřebujete PORADIT nebo máte INDIVIDUÁLNÍ požadavky?
+420 777 707 543

Celková cena bez DPH: --- 

Celková cena s DPH: --- Kč

Garantujeme nejnižší ceny v ČR

»zpět do archivu novinek

Termín dodání regálů
do týdne

Garance nejnižší ceny
na trhu

Žádné šrouby, jen
skládáte

Lehká přestavitelnost polic