Zvolte správné regály

18.12.2015

S regály se setkáváme v domácnosti i na pracovišti. Jejich úkolem je zpřehledňovat uložené zboží nebo předměty, usnadňovat přístup, efektivně a maximálně využívat prostor. Při vybavování nové místnosti, ať už skladu nebo prodejny, doporučujeme velmi dobře uvážit rozsah a účel použití.

Samozřejmě, že je možné regály postupně rozšiřovat nebo jinak přizpůsobit změnám v provozu. Pro maximální a bezpečné využití by však měla základní sestavě předcházet rozvaha:

  • Účel regálů (archiv dokumentů, skladová zásoba materiálu, vystavované zboží...)
  • Možnosti prostoru (bezpečná šíře uličky mezi regály, dostupná výška, členitost prostor)
  • Nosnost regálů (odhad váhy skladovaného materiálu a návazně použitý materiál polic)
  • Šířka a počet polic (přehlednost a snadná manipulace se skladovanými předměty)

Při výběru regálového systému se můžete řídit přehledným katalogem s jasně danými rozměry, zároveň však můžete využít i konfigurátor.

Konfigurátor vám pomůže si vytvořit přesnou představu o konečné podobě regálů a poskytne vám více prostoru pro různé kombinace – volit můžete šířku i výšku základní konstrukce, počet a hloubku polic, ale i druh materiálu. Navíc ke všem změnám zobrazí konečnou cenu.

V případě dotazů se můžete kdykoli obrátit také přímo na nás. Na základě dlouholetého působení v oboru vám rádi pomůžeme najít nejvhodnější variantu regálového systému přesně na míru.

»zpět do archivu novinek

Termín dodání regálů
do týdne

Garance nejnižší ceny
na trhu

Žádné šrouby, jen
skládáte

Lehká přestavitelnost polic